Žaidimai online: kai norisi atsipūsti

žaidimai online

Internetas – visagalis. Ir jo dėka mes galime žaisti žaidimus internetu, kur varžomės prieš žaidėjus iš viso pasaulio ar suburiame komandas kartu su savo draugais ir bandome užkariauti žaidimų pasaulį. Nieko keisto, kad žaidimai online išpopuliarėjus internetui labai greitai tapo populiariausiais kompiuteriniais žaidimais dėl to, kad jie suteikia galimybę konkuruoti prieš tikrus žmones.

Internetinių žaidimų erą pradėjo tokie žaidimų pasaulio gigantai kaip StarCraft, Doom ar pirmieji Counter-Strike žaidimai išleisti dar praėjusio tūkstantmečio pabaigoje. Labai greitai bent jau turėti galimybę varžytis su kitais žaidėjais tapo kone privaloma kiekvieno didesnį biudžetą turinčio žaidimo dalimi, o pastaraisiais metais vis labiau populiarėja žaidimai kurie skirti TIK žaisti internetu. Anksčiau tokie žaidimai būdavo beveik išskirtinai nemokami, tačiau dabar žaidėjų bendruomenė nesidrovi sumokėti nemažus pinigus už kokybišką tik internetu žaisti skirtą žaidimą.

Žaidimai online yra užkariavę kompiuterinių žaidimų rinką ir užsukus į didesnes internetines parduotuves, rasite šimtus skirtingų žaidimų kuriuose internetu galėsite varžytis su žaidėjais iš viso pasaulio. Nuo veiksmo kupinų žaidimų tokių kaip Call of Duty ar Overwatch ar sporto žaidimų kaip NBA Live ar Madden, iki ramiausių ūkininkavimo simuliacijos žaidimų, kaip Farming Simulator 2019, žaidimai turi funkciją kuri leidžia vienaip ar kitaip varžytis su kitais žmonėmis. Tokiu būdų į naujus ar negirdėtus žaidimus pritraukiamas daug didesnis žaidėjų srautas.

 

Žaidimų transliavimo svetainėse daugiausiai žiūrovų susilaukia žaidimai online, kuriuos transliuoja tiek žaidėjai, tiek profesionalios eSporto organizacijos. Galima sakyti, kad tokie žaidimai atidarė visiškai naują nišą žaidimų pasaulyje, kadangi dabar žmonės noriai leidžia savo laiką žiūrėdami kaip kiti, galbūt labiau patyrę žaidėjai žaidžia kompiuterinius žaidimus, o neretas žiūrovas netgi noriai aukoja savo sunkiai uždirbtus pinigus transliuotojams, kad šie ir toliau teiktų taip pamėgtą naują pramogą.