Video reklamos

Video reklamos gamyba, tai ne vieno, o visos grupės video kūrėjo atsakomybė. Atsakingas ir komandinis video reklamos gaminimas, gali sulaukti gerų ir finansiškai pelningų rezultatų. Tačiau kuo remiasi ši gamyba ir kokių specialistų jai reikia? Pradedant produktyviai ir unikaliai rašančiais copywriter‘iais ir baigiant talentingais video montuotojais. Visa grupė savo srities specialistų susitelkia į vieną reklaminį projektą ir sukuria tobulą galutinį rezultatą. Kartais ilgą kūrybinę patirtį turintis video, ar kino kūrėjai, nebūtinai sukurs itin gerą reklamą. Todėl kartais verta surizikuoti ir pasinaudoti jaunų ir šviežių reklamos vilkų jauniklių pagalba. Jie dar tik mokosi adaptuotis prie komercinės reklamos pasaulio, tačiau į jį žvelgia dar nesugadintomis akimis.

Kartais atrodo, jog tradicinės video reklamos gamyba nesiūlo nieko naujo, o tik taiko tuos pačius principus. Tačiau suderinus tradicijas su inovacijomis, galime sukurti itin originalų reklamos sprendimą. Senieji reklamos vilkai ilgą laiką diktavo reklamos ir komercijos madas,tačiau dabar sparčiai besivystanti IT sritis ir socialinės medijos, leidžia kurti kitokiomis formomis, bet skleisti tą pačia žinutę. Taigi kuriant ir gaminant reklamas, galima taikyti pačius įvairiausius principus ir taktikas, svarbiausia, jog tos taktikos būtų veiksmingos ir atsipirktų. Juk reklamose svarbiausia parduoti. Žinoma jei mąstome tik viena kryptimi, prarandame šansą sukurti apdovanojimų vertas reklamas, kurios ilgam įsirašytų į reklamos industrijos istoriją.

Todėl nesvarbu ar video reklamos gamyba yra tradicinė ar perdėtai inovatyvi, svarbiausia mėgautis kūrybos ir gamybos procesu. Kol savo darbu mes džiaugėmės, galime laukti ir džiugių rezultatų. Bet koks darbas, iš kurio galime išspausti kiek gali daugiau, taps postūmiu tobulėti. Todėl sėkmingiausios reklamos kompanijos ir jose dirbantys, savo darbą perspektyviai išnaudojantys vilkai, gali sėkmingai pirmauti šioje rinkoje. Nors visuomenė dažnai neigiamai žvelgia į vartojimo kultūrą ir komerciją, be reklamos nebūtų ir vartojimo kultūros. Todėl norėdami sukurti kokybišką reklamos kultūrą, turite kokybiškai gaminti reklamas. Kokybė gali būti ir labai subjektyvus požymis, kurį ne taip lengva pamatuoti, tačiau jei reklamos kūrėjai jos nesiekia, sulaukia ne tokių džiugių rezultatų.

Taigi šiuolaikinė video reklamos gamyba neįsivaizduojama be IT, profesionalių copywriter‘ių, kino meną išmanančių specialistų ir verslo rinkoje besiorientuojančių reklamos vilkų. Video reklama yra vienas iš komercinės paskirties propagandos būdų. Nors į pačia propagandą žvelgiama gana negatyviai, vis tik manipuliavimas vaizdais, garsiais ir šūkiais, padeda sėkmingai pasieki vartotoją. Video reklamos dabar mus seka ne tik lauko švieslentėse, televizijos ekranuose, ar viešame transporte, bet ir virtualioje erdvėje. Todėl tik sugebėdami apjungti visus šiuos medijos kanalus, galėsite sulaukti finansiškai pelningų rezultatų. Nors ir sakoma, jog bet koks viešumas yra geras, vis tik kokybiški reklamos būdai ir formos, yra efektyvesni nei bet koks nesėkmingas būdas kuo greičiau parduoti prekę.