Svarbiausia – nepamiršti savęs palepinti

era esthetic atsiliepimai

Lepintis merginos linkusios įvairiais būdais. Vienos keliauja į parduotuvę nusipirkti šokoladuko ar į kavinę išgerti kavos, kitos – masažo į SPA, dar kitos lepinasi gulėdamos vonioje. Tačiau apie tai, kad reikėtų palepinti ne tik sielą, bet ir veido odą – reta, kuri susimąsto. Vis tik, oda – mūsų didžiausias organas ir norint ja džiaugtis, kartais reikėtų skirti laiko ir jo lepinimui. O kaip tai daryti – štai keli patarimai.

Keliaukite į SPA

Kartais viskas, ko reikia – tai poilsis burbulinėje vonioje, galvos masažas ir šiek tiek sielą ir uoslę nuraminančių kvapų. Tokie dalykai lepina mūsų visą kūną – atpalaiduoja mintis, leidžia užsimiršti, o įsitempusios nugaros masažas leidžia nugrimzti ir šiek tiek pamiršti, kad rytoj vėl į darbą.

Jaunystę puoselėti padės gydytojai

Viena dažniausių paieškų internete – „Era Esthetic“ atsiliepimai. Ši klinka ne per seniausiai pradėjo savo veiklą Laikinojoje sostinėje ir yra viena iš dažniausiai ieškomų. O atsiliepimai klinikos yra ypač teigiami. Čia ir aplinka nuramina, ir gydytojų žodžiai. Tik štai kaip susijęs savęs lepinimas ir gydytojai? Nes kartais palepinti save – reiškia susitvarkyti problemas, kurios neduoda ramybės ir susigrąžinti jaunatvišką veido odą. Šiai kartais tikrai neužtenka įprastų priemonių, o negaudama reikalingų medžiagų, mūsų oda linkusi rodyti kaprizus taip, kad viskas atsispindi veide. Paraudimai, išsiplėtę kapiliarai, kylantys giluminiai spuogai, šerpetojimas, sausėjimas, pleiskanojimas… Palepinti save – tai leisti sau susigrąžinti sveikatą.

Tegul oda būna gaivi ir gyva

Kai veido oda rami ir gyvenimas atrodo šviesesnis. Jei ir Jus domina „Era Esthetic“ atsiliepimai – geriausia jų ieškoti svetainėje arba klausti pažįstamų. Klinikoje dirbantys specialistai neretais atvejais nušviečia gyvenimą kitomis spalvomis. Vis dėlto, įvairios odos problemos gyvenimą dažnai stipriai apkartina. Juk ne tik išoriškai gadina įvaizdį, bet ir pakenkia savivertei, pasitikėjimui savimi. Gaivi, skaisti, švytinti veido oda – tai „Era Esthetic“ gydytojų tikslas, misija ir pagrindinis darbas.

Lepinti save nebūtinai reiškia keliauti ir nusipirkti didžiausią traškučių pakelį. Savęs lepinimas – tai nuoširdus rūpestis, kuriam kartais taip pritrūksta laiko. Skirkite laiko sau, palepinkite savo odą ir atgaukite sveiką jos švytėjimą. Nes juk tai vienas iš tų dalykų, kurie verčia šypsotis.