Reklaminiai puodeliai – kaip išsirinkti tinkamiausią?

puodeliai su logotipu, reklama,verslas, verslo dovanos

Puodeliai su logotipu – puiki investicija siekiant pritraukti naujus klientus ir išlaikyti senuosius. Šios mažos dovanėlės gali reprezentuoti jus kaip patikimą ir klientais besirūpinančią kompaniją. Vis dėlto turite išsirinkti puodelį, kuris tinkamai perteiktų jūsų kompanijos stilių ir siekius. O tai padaryti bus lengviau su esminiais patarimais.

Ilgaamžiškumas

Turite nuspręsti, į kokius puodelius ruošiatės investuoti – ar jūs siekiate ilgalaikio efekto ar svarbiausia yra, kad logotipas būtų pamatytas galimo tikslinės auditorijos vieną kartą. Jeigu renkatės pirmąjį variantą, investuokite į puodelius, kurie yra kokybiški, o antruoju atveju puikiai tiks ir vienkartiniai puodeliai, kuriuos galima naudoti įmonės renginiuose, konferencijose.

Dizainas

Geriausia rinktis gamintoją, kur puodeliai su logotipu siūlomi įvairių spalvų, dizaino. Svarbiausia atkreipti dėmesį ar jūsų logotipo stilius dera su puodelio spalva, glazūra. Žinoma, turite atsižvelgti ir į puodelio ir logotipo matmenis – nesirinkite varianto, kai visą puodelį užima tik jūsų logotipas – išlaikykite proporcijas. Kadangi puodelių stiliai skiriasi (galite atrasti tiek minimalistinio, tiek klasikinio dizaino variantus) įmonei išsirinkti tinkamiausią nebus sunku.

Netradiciniai sprendimai

Dažniausiai kai kalbama apie puodelį su įmonės logotipu, įsivaizduojami ganėtinai paprasti keramikiniai puodeliai. Vis dėlto galima rinktis ir originalesnius variantus, tokius kaip moliniai, metaliniai, mediniai puodeliai. Žinoma, jūsų auditorija turėtų būti gana specifinė, kad šis pasirinkimas pasiteisintų. Galimi ir labiau tradiciniai variantai – puodeliai su logotipu, kurie užpylus karštą vandenį, keičia spalvą.

Kur platinti – geriausia?

Šie puodeliai turi būti dalijami ne bet kokioje vietoje – turite atrasti tikslinę auditoriją. Nesivadovaukite požiūriu, jog puodelius geriausia dalinti ten, kur daugiausia žmonių – turite preliminariai apskaičiuoti (jei įmanoma) ar jūsų kompanija galėtų dominti šiuos žmones, ar realu, kad jie taps jūsų klientais. Pavyzdžiui, per sporto renginį tikslingiausia platinti puodelius (dažniausiai popierinius) su sporto apranga ir panašios tematikos įmonių logotipais – taip būtų galima tikėtis didesnio efekto, nei pavyzdžiui, platinant greito maisto įmonės simboliką.

Prie puodelio – papildoma atributika

Jeigu norite, pavyzdžiui, kad per svarbią šventę, minėjimą jūsų rėmėjus, klientus sudomintų puodeliai su logotipu, turite pasistengti bent šiek tiek labiau – šalia galite padovanoti šaukštelį su jūsų įmonės atributika, arbatos rinkinį. Būkite išradingi ir parodykite dėmesį savo klientams – rodomas rūpestis yra puiki investicija. Žinoma, prie puodelio su logotipu galima priderinti ir originalesnę idėją – pavyzdžiui, saldainius, puoštus jūsų įmonės simbolika arba nuotraukomis.

Skirkite laiko jūsų įmonės simbolikai paversti į efektingą reklamą. Prieš nuspręsdami, kokią reklamavimo priemonę rinksitės, turite išsiaiškinti tikslinę auditoriją, kokiu metu ir kokioje aplinkoje reklama bus platinama. Be kokiu atveju – investuokite į reklamą tikslingai ir neperlenkite lazdos pirkdami dovanas, kurios yra brangesnės nei numatyta jūsų biudžete.