Pica Šiauliuose: kur skaniausia?

pica šiauliai, pica, alus

Pica – ne vieno iš mūsų, nuo vaikystės dienų išlikęs, mėgstamiausias valgis. Picos norime visur ir visada, o patiems ją kepti dažnai nėra laiko ar kantrybės. Picą į namus užsisakome ir kai laukiame svečių, ir kai tiesiog norime skaniai ir greitai pavalgyti. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose, picos pasirinkimas yra tikrai didelis, tačiau, kur skaniausia pica gyvenantiems Šiauliuose?

 

Picerijų pasirinkimas

 

Nesvarbu, ar jums patinka aštrios, ar su ananasais, ar jūsų mėgstamiausia yra vegetariška pica, Šiauliai turi ką pasiūlyti. Šiuo metu, Šiauliuose yra apie 20 picerijų, siūlančių skirtingą picų asortimentą, kainas, akcijas bei pasiūlymus. Patinkančių picų ras kiekvienas, ir aštraus maisto mėgėjas, ir mėsos gurmanas, ir netradicinių potyrių ieškotojas ir veganas ar vegetaras. Kai kurios picerijos siūlo galimybę picą savo picą susikurti patiems. Pasirinkite iš sąrašo norimus ingredientus ir jie bus sudėti ant jūsų picos, sukuriant unikalų, meniu nesantį derinį. Vertėtų paminėti, kad dauguma picerijų jums gali pasiūlyti ne tik picas, dažniausiai galite užsisakyti ir jautienos bei vištienos burritas, kebabus, kartais įvairius burgerius, bulvytes, bei kitokį greitą maistą. Kai kurios picerijos gali pasiūlyti ir blynelių, spurgų, bei įvairių pyragų, spurgų ar kitų desertų.

 

Kainos

 

Yra keli svarbūs faktoriai kurie nulems, kiek kainuos jūsų pasirinkta pica. Šiauliai nėra miestas, kuris garsėja itin aukštomis kainomis, taigi įkainių galite tikėtis panašių kaip ir kitur. Pirmiausia, picos kaina visada priklauso nuo dydžio. Akivaizdu, kad už vos ne visą stalą uždengiančias picas sumokėsite gerokai daugiau. Kaina taip pat priklauso ir nuo ingredientų. Pagaminimui daugiau produktų reikalaujančios picos jūsų piniginę paplonins labiau. Trečias kainą įtakojantis faktorius – jūsų pasirinkta picerija. Prabangesnėse ir profesionalesnėse picerijose už picą sumokėsite daugiau, tačiau tikėtina, kad ir jos kokybė bei skonis bus geresni. Apsvarsčius visus išvardintus faktorius, vidutiniškai Šiauliuose už picą galite tikėti sumokėti nuo 4 iki 10 eurų.

 

Net jei ir negyvenate vienam iš didžiųjų Lietuvos miestų ir jums labai patinka pica, Šiauliai visada turės ką pasiūlyti. Nesvarbu, kurioje miesto dalyje esate, artimiausia picerija – čia pat už kampo.