PATARIMAI, PERKANT PIRMĄJĮ SEKSO ŽAISLĄ

Sekso prekės yra daiktai ir prietaisai, kurie naudojami tam, kad žmogus lengviau, greičiau pasiektų seksualinį susijaudinimą, malonumą. Viena iš sekso prekių kategorijų, randamų Intymu.com, yra sekso žaislai. Suprantama, kad pirmojo sekso žaislo pirkimas gali būti ne tik jaudinanti, tačiau ir varginanti patirtis. Štai Jums keli patarimai, kurie šią Jūsų patirtį gali padaryti lengvesne.

 

Svarbiausia saugumas

 

Rinkoje yra labai daug kūnui saugių sekso žaislų, tačiau prieš perkant patį pirmąjį visada verta pasidomėti, ar norimo žaislo medžiagos yra saugios, ar jos gali reaguoti su kitomis medžiagomis (pavyzdžiui, lubrikantu). Sekso žaislų gamintojai jau yra atkreipę dėmesį į klientų susidomėjimą saugiais sekso žaislais, todėl, kaip sako Intymu.com, paprastai sekso prekės yra ženklinamos atitinkamais ženklais, taip pat ant pakuočių yra pateikiami reikalingi perspėjimai.

 

Skirkite laiko analizei

 

Neskubėkite pirkti pirmo pamatyto sekso žaislo. Žinoma, yra keletas populiariausių žaislų, tokių kaip vibratorius, kištukai, G taško masažuokliai, kurie Jūsų nenuvils. Bet visada verta pasidomėti alternatyvomis, pamąstyti, kas Jus galėtų intriguoti, jaudinti, su kuo būtų įdomu tyrinėti. Nebijokite savo jausmų, potraukių, tik per juos mes pažįstame savo galimybes ir atrandame didžiausius malonumus.

 

Nepamirškite lubrikanto

 

Lubrikantu sekso metu naudojasi dažnas, nepriklausomai nuo to, ar yra naujokas, ar jau sekso žaislų ekspertas. Jis sumažina trintį, todėl sekso aktas tampa malonesnis. Intymu.com pataria atkreipti dėmesį į tai, kad sekso prekės ne visada gali būti naudojamos su visų rūšių lubrikantais. Pavyzdžiui,  silikono pagrindu pagamintas lubrikantas yra nerekomenduojamas naudoti su žaislais, kurie pagaminti iš silikono.

 

Pasitarkite su sekso žaislų pardavėjais, konsultantais

 

Svarbiausia nebijoti klausti. Ieškant Jums tinkamiausio sekso žaislo verta apsilankyti sekso prekių parduotuvėje, kur dirbantys konsultantai Jums galės profesionaliai paaiškinti, kaip naudojami konkretūs sekso žaislai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kaip prižiūrėti juos.

Šiais laikais žmonės sekso žaislais naudojasi labiau nei bet kada. Ir nesigėdija to. Prisimenant, kad kažkada tokių dalykų galėdavai nusipirkti tik „šešėlinėje“ rinkoje, dabar galima tik pasidžiaugti, kad visuomenė darosi vis laisvesnė ir seksą supranta, kaip įprastą, natūralų poreikį.