Originalių Kalėdinių dovanų įdėjos

Kiekvienais metais tampa vis sunkiau nustebinti artimuosius apgalvotomis Kalėdinėmis dovanomis. O ir pačių artimujų norai ne visada padeda išrinkti dovaną – vieni sako, kad jiems nieko nereikia ir jie nieko nenori, o kiti kartais užsiprašo tiesiog neišpildomų dalykų. Tačiau įmanoma nupirkti dovaną bet kokiam asmeniui, tam tik reikia šiek tiek kūrybingumo ir interneto pagalbos. Čia pateikiamos kelios originalios Kalėdinių dovanų idėjos.

 

Originalūs džemperiai

 

Džemperiai su užrašu yra viena geriausių dovanų, kurias galima įteikti artimajam. Didelis pliusas yra tai, kad šie džemperiai gali būti dekoruojami kaip tik pageidaujama ir net pritaikomi keliems šeimos nariams – užtenka tik pakeisti užrašą. O pats užrašas ar pasirinktas paveiksliukas gali būti nuoširdus šventinis palinkėjimas arba šmaikštus, žmogaus charakterį nusakantis atvaizdas ir žodžiai.

 

Stalo žaidimas

 

Tai gali pasirodyti kaip vaikiška dovana, bet tai ne visiškai tiesa – dabar vis populiarėja stalo žaidimai, orientuoti į suaugusiuosius. Tačiau jei planuojama nustebinti kelis asmenis viena dovana, rekomenduojama pirkti visiems amžiams tinkamus žaidimus. Taip sudaroma puiki progra kartu su šeima linksmai pavakaroti ir praleisti šventinį laikotarpį.

 

Šeimos receptų knyga

 

Nors stalo žaidimai ir džemperiai su užrašu yra puikios, originalios dovanos, verta pagalvoti ir patiems sukurti šeimos receptų knygą. Tai itin patiks nuolat virtuvėje besisukantiems artimiesiems. Šiai dovanai reikia tik surinkti informaciją iš pačios šeimos ir giminės apie jų mėgstamiausius patiekalus ir gauti jų receptus. Tada belieka viską susisteminti ir atspausdinus gražiai įrišti.

 

Spalvą keičiantis puodelis

 

Tai tiesiog yra klasikinis puodelis su linksma paslaptim. Šių puodelių paviršius yra padengtas specialiu temperatūrai jautriu sluoksniu – įpylus karšto vandens, paprastai atrodantis puodelis palaipsniui pakeičia spalvą ir atskleidžia paveiksliuką ar užrašą. Čia galima rinktis bet kokį norimą atvaizdą, kad ir pačio žmogaus, šeimos ar visos giminės nuotrauką. Kaip ir džemperiai su užrašu, čia taip pat galima atspausdinti kokį šmaikštų užrašą.

 

Norint sugalvoti originalias Kalėdines dovanas, nereikia apsiriboti tik klasikinėmis dovanomis, plačiai randamomis visose parduotuvėse. Net ir paprastos, pačių kurtos dovanos garantuos šypseną artimųjų veide – jos parodys, kad Jums rūpi šeimos narių laimė.