Kalbėkite viena gražiausių pasaulio kalbų ir Jūs!

Prancūzų kalba yra viena iš pagrindinių Europos Sąjungos kalbų, todėl jos svarba yra akivaizdi. Ši kalba ypač naudinga tiems, kurių karjeros galimybės siejasi su politika bei tarptautiniais ryšiais. Prancūzų kalbos kursai Vilniuje, „Soros International House“ kalbų mokykloje gali būti dėstomi remiantis keliomis skirtingomis programomis.

Keli specializuoti mokymo programų variantai

Akcentuojame, kad prancūzų kalbos kursai gali labai skirtis programomis, o šios taip pat stipriai priklauso nuo to, kokį kalbos lygį esate pasiekę. Todėl labai svarbu, kad tik tinkamai pasirinktumėte Jums reikalingiausią mokymo programą, bet taip pat atliktumėte privalomus patikros testus, kurie padės mums nustatyti Jūsų kalbos vartojimo įgūdžius.

Bendrinė prancūzų kalba gali būti dėstoma tiek jau pažengusiems prancūzų kalboje, tiek ir pradedantiesiems šios kalbos vartojimo meno. Į tai įeina tiek kalbėjimas ir skaitymas, tiek klausymo ir rašymo pratimai. Priklausomai nuo to, kuriame kalbos lygyje yra studentas – pradedančiojo, pažengusio ar labai pažengusio – parenkama mokymo programa. Jos sudėtingumas bei temos taip pat priklauso nuo studento sukauptų žinių bagažo. Šie prancūzų kalbos kursai Vilniuje, „Sih“ kalbų mokykloje yra vieni populiariausių.

Verslo/dalykinė prancūzų kalbos programa yra atitinkamai papildyta specifiniais dalykiniais ir verslo terminais, kartu apjungiant su bendrinės kalbos vartojimu. Taip studentai išmoksta ne tik pritaikyti bendrines prancūzų kalbos žinias, bet kartu vartoti verslo sričiai priskiriamus terminus, vadovaujantis tiek verslo bendravimo įgūdžiais, tiek etika. Verslo prancūzų kalbos kursai trunka 54 akad. valandas (10,5 savaičių).

Specializuota prancūzų kalba reikalinga tiems, kurie užsiima specifinėmis veiklomis, kurios neįtraukia verslo sektoriaus. Tai gali būti medikai ar valstybės tarnautojai, kaip, pavyzdžiui, bankininkai, referentai, sekretoriato darbuotojai. Ypač aktualu dirbantiems ambasadose. Tokiu atveju siūlome rinktis specializuotą prancūzų kalbos kursą, kurio metu mokysitės ne tik bendrų kalbos žinių, bet ir specifinių, Jūsų veiklos sričiai pritaikytų terminų.

Individualus prancūzų kalbos mokymas taikomas tiems, kuriems neišeina dirbti grupėse arba sunku suderinti grupinių užsiėmimų laikus. Aišku, ši mokymo programa taip pat taikoma tiems, kurie ruošiasi specializuotiems prancūzų kalbos egzaminams ar stojimui į universitetus užsienyje. Individualūs prancūzų kalbos kursai organizuojami ir individualiais laikais.

Mokymas įstaigose taip pat yra viena iš mūsų siūlomų paslaugų. Patys nusistatote laiką, o mūsų mokytojai atvyksta į Jūsų nurodytą vietą, kartu atsiveždami Jūsų poreikiams pritaikytą kalbos mokymo programą. Tai gali būti tiek organizacija, tiek viešoji valstybinė įstaiga, kaip, pavyzdžiui, mokykla.

Prancūzų kalbos studijos užsienyje – dar viena galimybė mokytis kalbos. „Sih“ mokymas centras išsidėstęs per daugiau nei 30 pasaulio valstybių, dirbame bendradarbiaujant kartu geriausiais koledžais ir universitetais. Siekiame, kad kiekvienas turėtų galimybę mokytis kalbų.