Kaip pasiruošti Helovino vakarėliui namuose?

Jei ir jūs planuojate Helovino vakarėlį namuose, jau tikriausiai pradėjote ieškoti idėjų, kaip tai įgyvendinti. Pasiruošimas dažniausiai užima nemažai laiko – nuo aplinkos dekoravimo, kostiumo pasirinkimo iki tinkamų užkandžių. Šiuo atveju itin praverčia maistas į namus. Taigi, nuo ko pradėti, kad būtų paprasčiau?

 

Sugalvokite temą

 

Bene pagrindinis tokio vakarėlio išskirtinumas – aplinka ir dekoracijos. Tam. Kad pasirinkit jas būtų paprasčiau, patartina, pirmiausia, sugalvoti tam tikrą temą. Kiekvienais metais vyrauja tam tikros tendencijos. Dažnai jas lemia populiarūs filmai ir pan. Daug idėjų galima rasti ir internete. Tuomet jau galima pereiti prie dekoracijų. Jas paprasta pasidaryti ir patiems: šviestuvai iš moliūgų, voratinkliai iš siūlų, vorai ir pan. Tam, kad aplinka atrodytų skoningai, nereikia jos perkrauti.

 

Maistas ir užkandžiai

 

Bene patogiausias pasirinkimas šiuo atveju – maistas į namus. Tai gali būti, picos, suktinukai ir pan. Šia paslauga paprasta pasinaudoti ir internetu. Be to, paprasta išsirinki kiekvieno skoniui labiausiai patinkantį variantą. Asortimente gausu tiek standartinių picų su mėsa, tiek skirtų vegetarams, mėgstantiems aštriau ir t. t. Labai patogu ir tai, kad viena pica gali būti dviejų skirtingų skonių – tai itin praverčia nuolat nepasisprendžiantiems.

 

Jei norite vakarėliui suteikti daigiau originalumo, galite patys pasigaminti „baisiai“ atrodančių desertų (keksiukų, sausainių) ar nesudėtingų užkandžių (keptos duonos, traškių lazdelių su padažu ar pan.). Tokiais atvejais verta pasitelkti ir išskirtinės išvaizdos indus. Juodos ar raudonos spalvos lėkštės, auksiniai įrankiai – tai, kas suteikia išskirtinio žavesio. Į dideles lėkštes ar padėklus gali būti ir užsisakytas maistas į namus.

 

Išskirtinė apranga

 

Pasirūpinus aplinka ir užkandžiai, svarbu nepamiršti ir savo įvaizdžio. Sugalvojus vakarėlio temą, jį sukurti neturėtų būti sudėtinga. Bene populiariausias pasirinkimas šiuo metu – ryškus makiažas. Jis tinka tiek merginoms, tiek vaikinams. Jį pasitelkus galima išgauti išties kraupiai atrodantį įvaizdį.

 

Laiko iki Helovino lieka vis mažiau, todėl nieko nelaukite. Originaliai atrodančią aplinką ir bauginantį įvaizdį galite sukurti savomis rankomis. Tuo tarpu maistą galite užsisakyti į namus – tai paprastai padarysite internetu.