Kaip išsirinkti užrašinę?

užrašų knygutė, užrašinė, dovanos

Užrašų knygutė – praktiška dovana ir ne tik. Jų dizainai būna patys įvairiausi, tad išsirinks kiekvienas – ir jaunas, ir senas, nepriklausomai nuo pomėgių ar amžiaus. Svarbu žinoti, kaip išsirinkti iš didelės įvairovės, tuomet tai taps ne tik gražia dovana artimiesiems ar kolegoms, bet ir itin funkcionaliu ir praktišku daiktu jūsų kasdienybėje.

 

Kaip išrinkti dovaną

 

Jei nusprendėte, kad užrašinę teiksite kažkam dovanų – atsižvelkite į skirtingas jų paskirtis.  Galite rinktis užrašų knygutę su galimybę atsipalaiduoti piešiant ar spalvinant. Organizuoti ir planuoti savo laiką mėgstantiems žmonėms dovanokite planuoklius bei darbo kalendorius – tai puiki verslo dovana. Jauniesiems šeimos nariams tiks mažos ir mielos knygutės. Tokia užrašų knygutė bus praktiškas sprendimas ir vyresniems – pasižymėsite svarbiausius dalykus, o ji pati neužims rankinėje daug vietos.

 

Užrašinė – ne tik dirbantiems žmonėms

 

Užrašinės nėra skirtos tik dirbantiems ir rimtiems žmonėms. Ji jums gali pasitarnauti kaip būdas laisvalaikiu atsipalaiduoti piešiant ar tiesiog žymintis pastebėjus, kasdienį jūsų progresą ar gražias mintis, kurias kažkur išgirdote. Kartais itin praverčia po ranka turėti popieriaus lapelį ir tušinuką – ne tik jums, bet ir kitiems. Galbūt taip užmegsite naują pažintį? Kartais net ir padrikos mintys iš galvos prie kavos puodelio, nugulusios ant popieriaus lapo gali tapti kažkuo gražiu, tikru ir harmoningu.

 

Pagal ką jas rinktis?

 

Visų pirma, pagalvokite, kokiu tikslu jums reikalinga užrašų knygutė. Ar žymėsitės savo dienotvarkę? Galbūt papildysite ją savo piešiniais? O gal jums reikalinga maža ir kompaktiška užrašinė žymėtis svarbiausioms detalėms darbe? Jei mėgstate piešti, rinkitės nei langeliais, nei linijomis neatžymėtus puslapius turinčią knygutę – čia pilnai pasireikš jūsų kūrybinė laisvė. Planuokliai būna griežtesnės struktūros, kuri jums leis nepasimesti ir sistemingai žymėtis kasdienos detales. Kitu atveju, galite rinktis puslapius langeliais ir linijomis.

 

Taigi, užrašinių būna pačių įvairiausių – pradedant jų paskirtimi, baigiant dydžiu. Įvairūs dizainai, kieti ir minkšti viršeliai, skirtingai sugrafuoti puslapiai – rinkitės tai, kas geriausiai pasitarnaus jums kasdieną. Užrašinė tinka ir jūsų naudojimui, bet gali būti puiki, gerai apgalvota dovana artimajam.