Kaip išsirinkti tinkamą lovą?

dvigulės lovos, miegamasis, namai

Lova – vienas svarbiausių baldų namuose. Žmogus ne tik praleidžia trečdalį savo gyvenimo miegodamas, tačiau kasdien privalo gerai pailsėti, kad būtų sveikas ir galėtų laiką išnaudoti produktyviai. Asortimentas iš ties didžiulis: kušetės, viengulės ar dvigulės lovos – o kaip išsirinkti tinkamiausią?

Tinkamai įvertinkite namų erdvę

Svarbu įvertinti, kiek miegamojo erdvei galite skirti vietos. Ar turite atskirą kambarį, koks jo dydis, kokie jūsų lūkesčiai dekoruojant erdvę. Jei gyvenate studijos tipo bute – verta apsvarstyti kušetes. Jos yra tikrai funkcionalus baldas – stilingas, neužima daug vietos, išsiskleidžia į viengulę arba dvigulę lovą pagal jūsų poreikį.

Jei turite patalpas atskiram miegamajam, apgalvokite savo poreikius. Tiems, kurie gyvena vieni ir nori sutaupyti vietos, tiks ir viengulė lova, tačiau ne visi naktį miega ramiai – jei miegodami vartotės, vertėtų pagalvoti apie dvigulę. Karališko dydžio lovos patinka ne visiems, tačiau gyvendami su partneriu galite rinktis iš plataus skirtingų dizainų asortimento, kuriame įvairios dvigulės lovos atitiks kiekvieno poreikius.

Apgalvokite dizaino sprendimus

Įvertinę namų erdvę, pagalvokite, kokių stiliaus sprendimų siekiate. Ar norite kažko klasikinio, kas niekuomet neišeis iš mados ir derės prie visko, o, galbūt, prijaučiate modernistiniam stiliui? Galite rinktis iš įvairių rėmų dizainų, o prie kambario kolorito derinti patalynę. Jei nusprendėte pirkti kušetę, derinkite apmušalų spalvas prie akcentų kambaryje.

Nepamirškite komforto

Išsirinkę norimą lovą, esant reikalui, nepamirškite pritaikyti komfortiško čiužinio. Jų būna pačių įvairiausių, tinkamų tiek viengulėms, tiek dvigulėms lovoms. Įvairūs dydžiai, aukščiai, kietumo lygiai bei zonos leis išsirinkti tinkamiausią. Jį rinkitės pagal savo poreikius, taip pasieksite maksimalų komforto lygį.

Renkantis lovą svarbu atsižvelgti tiek į galimybes, tiek į poreikius. Visai nesvarbu, ar jums reikia viengulės, ar dvigulės lovos, apgalvoję savo lūkesčius ir pamąstę, kaip baldas atrodys bendrame namų kontekste galėsite sukurti sau jaukią ir funkcionalią miegamojo erdvę. Taip pat svarbu nepamiršti išsirinkti tinkamo čiužinio, taip užtikrinsite, kad miegas bus kokybiškas, o jūs puikiai pailsėsite kiekvieną naktį.