Kaip išsirinkti naktinį stalelį?

Geras naktinis staliukas yra toks pats svarbus, kaip ir patogi lova. Tokio baldo pasirinkimas dažnai būna nemažas įššūkis, kadangi daugelio baldų prekių parduotuvių, tokių kaip Smartbaldai.lt, asortimentas labai platus. Sprendžiant šio baldo paieškos rebusą, neverta nusiminti, o svarbu pagalvoti, ko tiksliai norite, koks turėtų būti šio staliuko dydis, forma, stilius.

 

Dydis

 

Naktiniai staliukai atlieka dvi pagrindines funkcijas. Jie suteikia reikalingą paviršių pasidėti reikalingus daiktus, tokius kaip šviestuvas, žadintuvas, stiklinė vandens, skaitiniai prieš miegą ir dar kas nors, ką norėsite laikyti arti lovos. Daugelis jų taip pat yra puiki vieta susidėti daiktams.

 

Rinkdamiesi naktinio staliuko dydį turėtumėte laikytis paprastos taisyklės: ieškokite tokio, kurio aukštis yra maždaug tolygus Jūsų lovos čiužinio aukščiui. Atminkite, kad naktinis staliukas neturėtų būti labai didelis, kad vizualiai gražiai derėtų prie lovos bei netrukdytų iš jos išlipti ir įlipti. Taip pat būtina atsižvelgti, kiek vietos yra šalia lovos, kiek arti yra siena, kiti baldai. Reikiamo dydžio staliuką galima rasti Smartbaldai.lt parduotuvėje.

 

Funkcionalumas

 

Daugelis žmonių renkasi naktinius staliukus, kurie turi ne tik paviršių, tinkamą pasidėti daiktus, reikalingus naktį, tačiau ir erdves daiktams susidėti. Stalčiai, lentynos čia pasitarnauja, kai reikia „savos“ vietos knygoms, žurnalams, šlepetėms.

 

Svarbu prisiminti, kad naktiniai staleliai atsirado šalia lovų, praktiškumo sumetimais. Juk nenorėtumėte naktį klaidžioti patamsyje ieškodami stiklinės vandens?

 

Dizainas

 

Neteisinga yra nuomonė, kad iš abiejų didelės lovos pusių privalo stovėti toks pats naktinis staliukas. Tai tikrai nėra būtina. Tokie patys naktiniai staliukai kambaryje sukuria vaizdą, kad jo interjero stilius yra pernelyg apgalvotas. Pasirinkus Smartbaldai.lt randamus skirtingus naktinius staliukus, jie atrodys puikiai, o kambariui taip suteiksite žaismingumo ir jaukumo. Eksperimentuokite su savo miegamojo interjero stiliumi ir ieškokite įdomių sprendimų. Pavyzdžiui, pasirinkite staliukus, kurių aukštis ir plotis yra nevienodi, o juos vienytų tam tikri dizaino elementai (spalva, faktūra). Tokie dizaino elementai užtikrins, kad šie staliukai sukurs bendrą stilių ir neatrodys „atsitiktiniai“.

 

Renkantis naktinį staliuką visada privalu atsižvelgti į kambario interjero koncepciją. Pavyzdžiui, modernus dizainas yra minimalistinis, todėl atitinkamai ir naktiniai staleliai turėtų atitikti tokį stilių.

 

Neabejojame, kad įvertinę savo poreikius ir priėmę teisingus sprendimus, galite įsigyti ne tik funkcionalų, tačiau ir stilingą naktinį stalelį.