KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI PIRKDAMI VERTIKALIAS ŽALIUZES?

Vertikalios žaliuzės, kambarys, kėdė

Vertikalios žaliuzės (Domuslumina.lt siūlo platų jų pasirinkimą) yra langų užuolaidos, skirtos apsaugoti patalpą nuo saulės šviesos ir užtikrinti namų erdvės privatumą. Jas paprastai sudaro vertikalios juostelės, kurios, karnize sumontuoto slenkančio takelio pagalba, gali būti sukiojamos 360 laipsniu kampu. Priklausomai nuo stiliaus, tokios žaliuzės gali būti atidaromos į šonus arba per vidurį. Vertikalių žaliuzių pasirinkimas yra populiarius norint uždengti didelius langus, balkono, terasos duris. Šiuo metu šių žaliuzių pasiūla yra didelė, todėl prieš jas perkant būtina pasidomėti tam tikrais niuansais susijusiais su jų techniniais parametrais, priežiūra.

 

Techniniai parametrai

 

Domuslumina.lt vertikalios žaliuzės dažniausiai gaminamos iš audinio, medžio, metalo, PVC. Jas galima valdyti belaidžiu pulteliu, lazdelėmis ar virvelėmis. Norėdami lengviau išsirinkti žaliuzių medžiagą, turite nuspręsti, kiek šviesos turi patekti į kambarį, t. y. ar Jums reikia, kad žaliuzės būtų kuo tamsesnės ir aklinai uždengtų langus, ar geriau, kad nors kiek šviesos patektų pro žaliuzes.

Taip pat renkantis žaliuzių medžiagą reikia atsižvelgti ir į kitas jų naudingas savybes:

  • neperšlampamos žaliuzės. Dažniausia šios žaliuzės būna pagamintos iš PVC. Tokio tipo žaliuzės labiausiai tinka virtuvės, vonios kambariams. Tokias žaliuzes labai lengva nuvalyti, jos nesugeria drėgmės.
  • vertikalios žaliuzės (Domuslumina.lt siūlo platų asortimentą), kurios žymiai sumažina aktyviųjų alergenų patekimą į namus. Tokių žaliuzių įsigijimas būtų aktualus tiems žmonėms, kurie kenčia nuo alergijų šienapjūtės, augalų žydėjimo metu. Šios žaliuzės pagamintos iš specialiai apdorotų audinių, dėl kurių veikimo alergenų sumažėja daugiau nei 50 procentų.

 

Vertikalių žaliuzių valymas

 

Kadangi šios žaliuzės kaba vertikaliai, jos surenka kur kas mažiau dulkių, nei horizontalios. Dėl šios priežasties vertikalias žaliuzes yra kur kas lengviau valyti.

Norėdami tinkamai nuvalyti žaliuzes, būtinai reikia jas pakreipti į tokią padėtį, kad būtų lengvai matoma kiekviena juosta. Dulkes pašalinkite drėgnu skudurėliu su trupučiu muilo ar acto. Nuvalę vieną pusę, nepamirškite pasukti juostų 180 laipsnių kampu  ir pakartokite visą darbų eigą, valydami kitą pusę.

 

Šiuolaikinis ir praktiškas langų dekoras yra lengvai pasiekiamas įsigijus vertikalias žaliuzes. Jos už prieinamą kainą leidžia sukurti jaukią, unikalią atmosferą tiek namuose, tiek biure. Todėl, jei vis dar svarstote, ar reikėtų įsigyti tokias žaliuzes, neabejokite, ir skubėkite išsirinkti Jums pačias tinkamiausias.