Į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius žiedus?

Vestuviniai žiedai – aksesuaras, nemažą dalį žmonių lydintis didžiąją jų gyvenimo dalį. Todėl jų pasirinkimas itin svarbus ir atsakingas momentas. Itin patogu, kad šiuos papuošalus galima užsakyti ir internetu svetainėje Fashiongold.lt. Skaitykite ir sužinokite, į ką atkreipti dėmesį renkantis šią sentimentalią įvaizdžio detalę.

 

Aukso ar sidabro praba

 

Rinkdamiesi vestuvinius žiedus, ganėtinai didelė dalis porų pirmenybę teikia auksui. Tačiau, galima drąsiai išbandyti ir sidabrinius gaminius. Įprastai auksiniai papuošalai būna 585 ir 750 prabos, sidabriniai – 800, 830 ir 925. Šie skaičiai nurodo santykinį tauriojo metalo kiekį lydinyje.

 

Žiedo forma – patogiam nešiojimui

 

Jei norite, kad vestuviniai žiedai būtų ne tik patrauklūs, bet ir patogūs, patariama atkreipti dėmesį ir jų formą (internetinėje svetainėje Fashiongold.lt galite rasti platų šių papuošalų asortimentą). Bene patogiausi žiedai yra su užapvalintais kampais. Net ir suglaudus pirštus nejaučiamas joks diskomfortas. Todėl, jei ieškote papuošalo, kurį planuojate nešioti kiekvieną dieną, šis pasirinkimas – vienas iš geriausių. Visgi, jei norite originalesnės formos žiedo, pirmiausia, jį rekomenduojama pasimatuoti. Tuomet bus paprasčiau atsispręsti.

 

Dydis – labai svarbus

 

Žiedo dydis taip pat labai svarbus aspektas. Dėl šios priežasties vertėtų itin gerai išsimatuoti savo piršto apimtį. Tai gali padėti išsirinkti individualiai labiausiai tinkančią priemonę. Vestuviniai žiedai neturėtų būti nei per dideli, nei per maži. Pirmuoju atveju jie kris nuo piršto, antruoju – jį spaus. Todėl nebus patogu juos nešioti. Jei taupote laiką norimus papuošalus galite užsisakyti internetu. Svetainėje Fashiongold.lt rasite didelį jų pasirinkimą.

 

Graviravimas – individualumo suteikianti detalė

 

Jei norite savo žiedams suteikti daugiau individualumo, galite juos graviruoti. Tai gali būti jūsų vestuvių ar susipažinimo data, taip pat jums svarbus ženklas, pavyzdžiui, piršto atspaudas, širdies plakimo dažnio kreivė ir pan. Tokia detalė nepakeičia papuošalo estetikos, nes yra jo vidinėje dalyje.

 

Ruošiatės vienam iš svarbiausių savo gyvenimo įvykių? Pasirūpinkite, kad naujasis jūsų aksesuaras, t. y. vestuviniai žiedai būtų ne tik stilingi, bet ir patogūs. Fashiongold.lt svetainėje galite rasti didelį šių ir kitų prabangių papuošalų pasirinkimą.