Bloga rega ir aktyvus laisvalaikis – suderinama

mėnesiniai lęšiai, lęšiai internetu

Šiandien nuolat esame apsupti ekranų, todėl nenuostabu, kad mūsų akims tenka didžiulis krūvis, kuris ilgainiui gali tapti sutrikusios regos priežastimi. Silpstantys akių raumenys ir nuolatinis nuovargis neleidžia matyti taip, kaip norėtume ir tai sukelia diskomfortą įvairiose kasdienėse situacijose: vairuojant, skaitant, važiuojant dviračiu ar užsiimant aktyvia veikla. Akiniai – regos korekcijos priemonė, kurią gydytojai dažniausiai paskiria tokiais atvejais. Jie suteikia galimybę matyti geriau, tačiau ne visuomet gali užtikrinti pakankamą komfortą. Mėnesiniai lęšiai – idealus pasirinkimas norintiems suderinti patogumą ir puikią regą.

 

Gausus asortimentas

 

Gerilesiai.lt – viena didžiausių internetinių lęšių parduotuvių, turinti puikius įvertinimus ir prekiaujanti itin kokybiška žinomų gamintojų produkcija. Tokios parduotuvės šiandien yra ypač populiarios, nes jose galima greitai ir patogiai užsisakyti norimus lęšius, kartu pasižyminčius ir itin patrauklia kaina. Visgi, jei iki šiol nesate išbandę kontaktinių lęšių, geriausia iš pradžių pratintis vienadieniais lęšiais. Vis dar nemažai žmonių mano, kad lęšius nešioti yra nepatogu, o akis nuolat vargina uždegimai ir infekcijos. Tai – klaidinga nuomonė, nes mėnesinių lęšių pralaidumas deguoniui yra ypač didelis, todėl akys neišsausėja, o šių regos korekcijos priemonių galima neišsiimti ir miegant.

 

Mėnesinių lęšių privalumai

 

Mėnesiniai lęšiai ypač patogūs dėl to, kad jų nereikia keisti kasdien, todėl galima gerokai sutaupyti. Gerilesiai.lt šių lęšių pasirinkimas yra išties didelis – nuo spalvotų iki astigmatinių. Jeigu, pavyzdžiui, neįsivaizduojate savo gyvenimo be kasdienio sporto bei judėjimo, lęšiai tampa dar efektyvesni ir naudingesni. Sportuoti su akiniais – nepatogu, o tam tikrais atvejais gali būti netgi pavojinga, nes sudužę stiklai gali patekti į akis ir jas pažeisti. Nešiodami lęšius šių problemų išvengsite ir galėsite pilnai mėgautis aktyvaus gyvenimo teikiamais malonumais.

 

Svarbiausia – komfortas

 

Taip pat neleiskite baimei išbandyti lęšius nugalėti – ne ką mažesnis diskomfortas yra vaikščioti, tarytum būtumėte nuolatiniame rūke. Taip varžysite save ir apribosite savo galimybes. Mėnesiniai lęšiai pravers daugelyje kasdienių situacijų ir gali tapti puikia alternatyva akiniams. Gerilesiai.lt galėsite įsigyti tokius lęšius, kurie geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius.