Ar esate matomi „Google“?

SEO paslaugos, nešiojamasis kompiuteris, paieška

Kai kurios įmonės labai skundžiasi, ir, žinoma, pagrįstai, dėl to, kad jų nėra „Google“ paieškoje. Skamba juokingai? Tačiau tai – tikra tiesa. Priežasčių gali būti labai daug – tačiau visuomet dėl to kalta pati įmonė. Visgi SEO paslaugos – patikimiausias būdas šiandien pakilti į paieškos sistemos rezultatų aukštumas.

 

Kas lemia rezultatus?

 

Tai, kokioje pozicijoje atsidursite paieškos variklio rezultatų lape, priklauso nuo galybės niuansų. Visgi jie po vieną nėra tokie jau sudėtingi. Pavyzdžiui, rezultatus gali lemti pačios svetainės struktūra – ar puslapiai yra susiję vieni su kitais, ar jų susiejimas yra logiškas. Taip pat svarbu, ar svetainėje yra visa reikiama informacija – tikslus adresas, paslaugų ir prekių aprašai, patarimai ir panašiai. Paieškos variklis labai mėgsta, kai ta informacija yra reguliariai atnaujinama.

 

Taip pat labai daug reikšmės turi techniniai dalykai. Pavyzdžiui, svarbu, kad visi puslapiai turėtų savo pavadinimus, url būtų tvarkingi, aiškūs, netrūktų metaaprašų, paveikslėliai būtų optimizuoti ir panašiai. Dėl to ir yra reikalingos SEO paslaugos – jų metu visa svetainė sutvarkoma taip, kad, vaizdžiai kalbant, „Google“ ją tiesiog įsimylėtų.

 

Kodėl vis tiek nerodo?

 

Nei banerių kūrimas, nei įvairūs SEO sprendimai nepadės, jei svetainė tiesiog neregistruota. Žinoma, tai paprasta sutvarkyti. Gerokai rimtesnė situacija, kai taikyti įvairūs sprendimai, ir dalis jų – nelegalūs, pavojingi. Tuomet „Google“ tiesiog uždraudžia svetainę – apnaikina ją iš registro. Taip būna už itin grubius etikos pažeidimus.

 

Tad nesvarbu, kaip labai jums reikia rezultatų, kaip smarkiai norite pasirodyti gerai prieš paieškos variklį. Niekuomet nesiimkite juodų darbelių – jie užtikrins rezultatą, tačiau neigiamą, ir labai ilgam. Tai – tiesiog pasmerkimas.

 

Daryti patiems ar pasitikėti kitais?

 

Jei domina SEO paslaugos, turite iš esmės du keliu. Pirmasis – tai būti savarankiškiems ir imtis optimizuoti svetainę patiems. Šis kelias tikrai tinka, jei puikiai išmanote SEO subtilybes arba turite tokių nuostabių komandos narių. Visgi jei taip nėra, teks pasitikėti ekspertais.

 

Jie tikrai pasirūpins, kad SEO atitiktų visus reikalavimus ir būtų legalus dalykas. Be to, tokia kompanija gali suteikti ir dar daugiau naudos – pavyzdžiui, pasirūpinti geresniu marketingu, žinomumu ne tik per „Google“. Tad tereikia atrasti geriausią įmonę ir pasiruošti puikiems rezultatams.