5 dažniausiai girdimi mitai apie sužadėtuvių žiedus

auksiniai sužadėtuvių žiedai, meilė, pora

 

Sužadėtuvių tradicija labai svarbi daugumai žmonių. Šią dieną du žmonės sutaria, kad nori praleisti visą gyvenimą kartu. Tai kaip vestuvių įžanga, kada žmonės pradeda eiti bendru keliu. Pagrindiniai šios progos simboliai – sidabriniai ar auksiniai sužadėtuvių žiedai. Juos įteikdami vyrai parodo, kad merginą labai myli. Visgi, apie žiedus galima išgirsti įvairių mitų, kurie iš tiesų nėra teisingi.

 

1. Svarbiausia – nustebinti

 

Po sužadėtuvių daugelis merginos klausia, kaip vaikinui pavyko ją nustebinti. Dažnai tikimasi išgirsti patį originaliausią scenarijų ir pamatyti patį gražiausią žiedą. Deja, staigmena ne visada gali pavykti. Vaikinai labai rizikuoja rinkdami sužadėtuvių žiedą patys, nes net jeigu ir puikiai pažįsta savo merginą, nupirkti jai patinkantį žiedą gali būti sunku. Nereikėtų bijoti paklausti, koks žiedas labiau patiktų. Svarbiau ne nustebinti, o išrinkti tinkamą žiedą.

 

2. Mažiau spalvų – daugiau blizgesio

 

Manoma, kad bespalvis ir kuo labiau blizgantis žiedas yra vertingiausias ir gražiausias. Taip galvojama tik todėl, kad tokius žiedus dažniausiai renkamasi. Visgi auksiniai sužadėtuvių žiedai gali turėti įvairių spalvų brangakmenius, kurie atrodo taip pat prabangiai ir gražiai.

 

3. Sužadėtuvių žiedui – 3 mėnesių alga

 

Vyrauja nuomonė, kad į žiedą reikėtų investuoti trijų mėnesių algą. Tai visiška netiesa, nes sumą turite nuspręsti patys. Galima investuoti ir mažiau, ir daugiau – kaip tik jūs norite. Svarbu, kad žiedas patiktų ir jums, ir jūsų sužadėtinei.

 

4. Kuo didesnis – tuo geresnis

 

Nuo mažų dienų vaikai ieško pačių didžiausių dovanų. Galbūt todėl ir užaugus dažnai įsivaizduojama, kad didesnis daiktas yra geresnis ir daug vertingesnis. Deja, tai nėra tiesa. Reikėtų žinoti, kad brangakmenio vertingumas priklauso ne nuo dydžio, o nuo jo kokybės ir švarumo. Aukšto švarumo, bet mažas brangakmenis gali kainuoti žymiai brangiau už didesnį.

 

5. Apvalus brangakmenis – geriausias

 

Dažniausiai daugumos svajonė būna auksiniai sužadėtuvių žiedai su apvaliu brangakmeniu, nes tikima, kad tokie žiedai gražiausiai blizga. Visgi tai nėra tiesa. Apvalūs brangakmeniai yra brangesni, nes jų gauti yra sunkiau, bet jie nėra gražiausiai blizgantys. Norint didesnio blizgumo reikėtų rinktis keturkampio arba stačiakampio formos brangakmenius.

 

Mitai paneigti, todėl tikimės, kad sužadėtuvių žiedą išsirinkti bus paprasčiau. Geriausia, kai nėra kreipiama dėmesio į kitų nuomones, dėl kurių ir atsiranda neteisingi mitai. Reikia rinktis pagal savo ir merginos norus.