3 rudeninės avalynės idėjos

guminiai batai, batai internetu, rudeninė avalynė

Ruduo – itin gražus ir kontrastingas metų laikas, kai medžiai pasipuošia nuostabiomis spalvomis. Orams vis labiau vėstant lengvus vasarinius drabužius keičia šiltesni ir jaukesni. Kas be ko prireikia ir naujų batų. Taigi, kaip išsirinkti geriausius?

 

Apsauga nuo lietaus

 

Lietus – pakankamai dažnas rudens palydovas, todėl guminiai batai galėtų būti puikus pasirinkimas ieškantiems naujos avalynės. Nors dažniausiai jie nešiojami sode ar susiruošus į gamtą, tokie batai praverčia ir laisvalaikiu. Svarbiausia pasirinkti tinkamą jų dizainą, o tai padaryti tikrai nebus sunku. Šiais laikais guminių batų pasirinkimas pakankamai didelis: nuo klasikinių juodų, iki žaismingų rožinių ar švelniai mėlynų. Be to, jie gali turėti ir patogias gumeles, dėl kurių batus apsiausite itin paprastai ir greitai.

 

Stilinga klasika

 

Kitas puikus rudeninės avalynės pasirinkimas – aulinukai. Tikriausiai tai visų laikų populiariausias variantas kalbant apie batus, skirtus vėsesniam metų laikui. Jie ypač stilingi ir lengvai pritaikomi prie bet kokio įvaizdžio. Kaip ir guminiai batai, ši avalynė gali būti tiek klasikinių, tiek drąsesnių spalvų. Verta paminėti ir didžiulį modelių pasirinkimą: lygiu padu, su vidutiniu ar aukštu kulniuku, smailianosiai, apvalia nosimi ir t. t. Daugelio itin mėgstami odiniai aulinukai su įvairiomis detalėmis, tokiomis kaip sagtys, kniedės, raišteliai ir pan.

 

Patogumas ir universalumas

 

Na ir žinoma, kaipgi be sportinių batelių. Juos mėgsta įvairaus amžiaus moterys ir merginos. Rudens sezonu rekomenduojama rinktis odinę ar kitos neperšlampamos medžiagos tokio tipo avalynę – taip jausitės patogiai net ir lyjant lietui. Priklausomai nuo to, mėgstate eksperimentuoti, ar labiau vertinate laiko patikrintus dalykus, galite rinkti įvairių modelių sportinius batelius. Šiuo metu itin populiari įvairių spalvų avalynė su masyviu padu. Jei manote, kad jums reikalingi ir guminiai batai, nedvejokite ir užsisakykite viską vienu metu.

 

Norite atnaujinti savo įvaizdį? Pasinaudokite šiais patarimais ir lengvai tai įgyvendinkite. Juk patogi ir stilinga avalynė – puiki investicija. Toms, kurios neturi laiko vaikščioti po parduotuves, verta apsipirkti internetu, taip sutaupant laiko ir įsigyjant tai, ko labiausiai norisi.